O nákupu

REGISTRACE/PŘIHLÁŠENÍ 

Vytvořit účet

Nemáte ještě vytvořený účet? Tak neváhejte! Nabízí mnoho výhod a možností, např. nemusíte znovu zadávat všechna data, můžete procházet historií Vašich objednávek atd. Vytvořit si účet můžete zde.

Přihlášení

Pokud jste přihlášeni v našem obchodě, můžeme Vás lépe informovat o našich nabídkách. 
Problémy s přihlášením? Ujistěte se, že jste zadali správnou e-mailovou adresu. "E-mailová adresa neznámá" znamená, že ještě nemáte vytvořený účet. Pokud jste se zaregistrovali do našeho e-mailového zpravodaje, neznamená to, že máte také účet na kavavyhodne.cz. "E-mailová adresa je již používána" znamená, že účet s vaší e-mailovou adresou již byl založen. 
Zapomněli jste heslo? Zeptejte se https://www.kavavyhodne.cz/klient/zapomenute-heslo/ . Obdržíte e-mail s odkazem pro vytvoření nového hesla. 

Úprava údajů

Chcete-li změnit jakékoliv údaje na stránkách Vašeho osobního účtu, klikněte na „Upravit údaje“.

Newsletter

Prostřednictvím našeho bezplatného newslettru budete jako první informováni o našich nabídkách, nových vínech, speciálních akcích a jiných zajímavých novinkách. 

Přání/stížnosti

Máte přání či stížnost ohledně našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat! Váš názor je pro nás důležitý! Jen tak můžeme zlepšovat naši nabídku, sortiment, služby, atd. 

Své dotazy, připomínky, pochvaly či stížnosti zasílejte e-mailem na info@kavavyhodne.cz nebo poštou na adresu: 

Káva Výhodně. s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

Vždy uvádějte své jméno, adresu a číslo zákazníka nebo číslo objednávky. 

Jakmile obdržíme Váš e-mail/dopis, zašleme Vám potvrzení. Konečnou odpověď obdržíte do pěti pracovních dnů.