Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
0 Kč

Grand Maestro Italiano

Grand Maestro Italiano zrnková káva

Zrnková káva Grand Maestro Italiano je vyrobená z nejlepších zrn Arabica z různých částí světa. Zrna pocházejí z Kostariky, Mexika, Kolumbie a Brazílie, a jsou namíchaná do lahodné směsi. Chutná zrna a vytříbená směs dává vzniknout temperamentní kávě, ze které se vám až zatočí hlava. Chcete to zažít? Nebo kávu znáte, ale chcete doplnit zásoby? Káva Výhodně vám přináší zrnkovou kávu Grand Maestro Italiano. Vlastníte kávovar Nespresso nebo hledáte mletou kávu? Káva Grand Maestro Italiano je dostupná také v kapslích pro Nespresso a jako mletá káva.

 

Jakou chuť máte rádi?

Stejně jako jiné značky kávy, Grand Maestro Italiano se vyrábí v různých chutích a v několika druzích zrnkové kávy. Kromě původní zrnkové kávy Grand Maestro Italiano existuje také Celeste. Celeste je silná, temperamentní káva s akcenty moka. Zejména ty vytvářejí její jedinečnou chuť a charakter. Co je na této kávě dále výjimečné je to, že zrna se praží o něco déle než zrna původní kávy. Díky tomu získávají zrna Celeste extra kořeněnou chuť.

 

Grand Maestro Italiano se vyrábí i bez kofeinu. Milovníci kávy, kteří pijí více než tři šálky denně, se často rozhodnou pro kávu bez kofeinu. Také těhotné ženy, které pijí hodně kávy, častěji volí variantu bez kofeinu. Naštěstí existuje spousta lahodné kávy ve verzi bez kofeinu, jako například Grand Maestro Italiano. Kávová zrna Grand Maestro Italiano se praží původním italským způsobem, a proto si uchovávají chuť typické italské kávy.

 

Zkuste to zažít

 Ačkoliv bychom mohli psát donekonečna o intenzivní a plné chuti kávových zrn Grand Maestro Italiano, bude lepší, když je sami ochutnáte. Nemůže najít originální zrnkovou kávu a Celeste? Do ochutnávkového balíčku, který obsahuje tuto zrnkovou kávu, si můžete dále vybrat svoji oblíbenou kávu. Nezáleží, jakou kávu si vyberete, zrna Grand Maestro Italiano zaručují lahodné espresso. Dopřejte si šálek dobré kávy a zapomenete na všechno kolem vás.

 

Grand Maestro Italiano mletá káva

Káva Grand Maestro Italiano je špičková! Jen ta nejlepší kávová zrna Arabica z Kostariky, Mexika, Kolumbie a Brazílie jsou pečlivě vybrána pro tuto výjimečnou směs. Poté se zrna praží původním italským způsobem. Výsledkem je intenzivní a zároveň velmi vytříbená káva. Skutečný požitek pro vaše chuťové pohárky, nebudete mít dost.

 

Grand Maestro Italiano kapsle kompatibilní s Nespresso®

 

Vlastníte kávovar Nespresso? Tak to potřebujete kapsle pro Nespresso. A my pro vás máme radostnou zprávou, Grand Maestro Italiano Benefit Coffee se prodává v kapslích, které jsou vhodné pro všechny kávovary Nespresso. Káva Grand Maestro Italiano je nazývána králem kávy a my víme proč. Jedná se o výjimečnou kávu, kterou je nutno ochutnat.

 

Je snadné objednat kapsle pro Nespresso? Káva Výhodně nabízí kapsle různých značek kompatibilní s kávovary Nespresso, lze objednat snadno a rychle, aniž byste museli platit náklady za doručení. Popularita kávovarů Nespresso stále roste. Káva Výhodně dodává jak kapsle pro Nespresso tak i kelímky pro Iperespresso nebo kávovary Tassimo. Kromě toho zajišťujeme rychlý rozvoz zdarma. Podívejte se na naši širokou nabídku! (Not sure if this text is relevat for Káva Výhodně)

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Skvělé ceny

Široký výběr kávy