Výběrová káva PEDRON CAFFÉ

Pedron logo 

Vášeň pro  práci a neustálé hledání prvotřídních surovin jsou zásadní pro vytváření jejich výběrových směsí. Každý šálek Pedron Caffé espressa naplňuje cíl, uspokojit každého kdo miluje kávu v její nejčistší podobě. Kávu Pedron Caffé charakterizuje použití nejkvalitnější zelené kávy z renomovaných plantáží. Dovážejí nejlepší zrna přímo z plantáží, řemeslně je praží a zároveň plně respektují životní prostředí.

Každé zrno kávy Pedron je ručně sbíráno a pečlivě kontrolováno. Stejně tak je každá várka zelené (neupražené) kávy analyzována dle SCA protokolu (Specialty Coffee Association), čímž se pražírna Pedron zaručuje o nejvyšší kvalitu kávových zrn. Během testování kvality jsou vybírány do směsí pouze takové druhy káv, které převyšují 80  bodů z bodového hodnocení dle SCA protokolu.

 Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávová zrna z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.