Sypaný čaj CapSoul PUERH Passion fruit mango a maracuja 100g

Kód: TC8003
Neohodnoceno
259 Kč
Skladem

Dvakrát fermentovaný černý čaj Pu Erh tvoří intenzivní podklad tohoto skvělého nálevu, na který potom navazuje tropické ovoce maracuja a mango, jejichž aroma je přímo omamné a spolu se šťavnatostí přidaného kandovaného manga, dělají tento čaj nezapomenutelným. Doba louhování 3 minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALMA Teas & Herbal Infusions:

Před 30 lety se dva bratři vydali s nadšením a intuicí nezmapovanou cestou. Projekt, který se v průběhu let vyvíjí a který vznikl v roce 2010

Nové chápání čajů a bylinných nálevů s vývojem jejich vlastních receptur a směsí balených do biologicky odbouratelných pyramid.

Dokonalost, kvalita, elegance a bio, jsou jedinečné vlastnosti, které se přenášejí prostřednictvím intenzity, chuti a vůně. Více než 40 směsí v čajích a bylinných nálevech, s různými formáty podle potřeb každého klienta.

Tradice se spojuje s inovací: Hedvábné sáčky ve tvaru pyramidy, které je vyrobeno jako celek ze 100% biologicky odbouratelných a přírodních materiálů bez GMO. Pyramida zajišťuje přesnou hmotnost, správný prostor, aby se listy mohly roztahovat a v důsledku toho získat správnou infuzi jejich složek.Každý rok se vyrobí více než 10 milionů pyramid, které se zavázaly respektovat životní prostředí a udržitelnou kulturu. Čaje a bylinné nálevy, které pomáhají pečovat o tělo, duši i ducha každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: